DAMPER BOLT 50X40XM10X28
Home
/
Store
/
AUTOMOTIVE
SKU
11963
Price incl.
GST (15%)
In stock: 2 available
Quantity:
1
Add More
Add to Bag
Go to Checkout
Product Details
A Ø: 50mm,
Rubber Height (B): 40mm,
Thread size (C): M10mm,
Thread length (D): 28mm.